عملیات دفاع بیولوژیکی سپاه در نیکشهر آغاز شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: عملیات دفاع بیولوژیکی شهدای مدافع سلامت با حضور سپاه و بسیجیان با شعار «سپاه در کنار مردم کرونا را شکست می‌دهیم» صبح امروز/ چهارشنبه/ در این شهرستان و بخش‌های تابعه آغاز شد.

سرهنگ پاسدار علی اکبر صفوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای فرامین رهبر معظم انقلاب در خصوص قرارگاه پدافند زیستی مبنی بر کمک و همکاری نیروهای مسلح با مراکز بهداشت و درمان، در جهت مبارزه با ویروس کرونا عملیات دفاع بیولوژیکی شهدای مدافع سلامت آغاز شد.

وی ادامه داد: بنا به دستور قرارگاه جنوب قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق، قرارگاه شهید معمار و قرارگاه جوادالائمه سپاه سلمان گندزدایی و ضد عفونی معابر، بیمارستان‌ها، بخش‌های چانف، اسپکه و بنت شهرستان نیکشهر در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیکشهر بیان کرد: در نظر داریم پس از اتمام این برنامه تعداد ۵۰۰ بسته حمایتی در مناطق کم برخوردار این شهرستان توزیع شود.

وی تصریح کرد: به کمک هفت خودری سنگین، ۶ خودرو سبک، چهار سمپاش کوله و سه سمپاش موتوری و ۱۶۸ نفر از بسیجیان شهرستان نیکشهر عملیات ضدعفونی و گندزدایی مکانهای مورد نظر دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر انجام می‌شود.

سرهنگ صفوی اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شعار «سپاه در کنار مردم کرونا را شکست خواهیم داد» با تمام توان و امکانات در کنار مردم خواهد بود و خط قرمز همه پاسداران این شعار خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =