سیستان و بلوچستانی‌ها برای تامین مایحتاج خود نگران نباشند

زاهدان- ایرنا- معاون امور بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: مردم این استان در ارتباط با تامین مایحتاج و خدمات ضروری به هیچ وجه نگران نباشند.

محمد قاسمی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در مورد اصنافی که باید تعطیل شوند یا فعال باشند اظهارداشت: برخی از اصناف حتما باید به صورت ۱۰۰در صد فعال و باز بوده تا بتوانند مایحتاج  و خدمات ضروری مردم را پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: برای این گروه حتی محدودیت زمان کاری هم در نظر گرفته نشده است و اگر بخواهند شبانه‌روزی هم می‌توانند فعالیت داشته باشند.

معاون امور بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان افزود: مردم در ارتباط با تامین مایحتاج و خدمات ضروری به هیچ وجه نگران نباشند و از این طرح برداشت‌های دیگر نداشته باشند.

وی بیان کرد: بر اساس تصمیمات کمیته اجتماعی مبارزه با ویروس کرونا کشور برخی از مشاغل بدون باز کردن فروشگاه، فروش الکترونیک داشته باشند یا در زمینه طبخ غذای بیرون‌بر نیز می‌تواند فعالیت داشته باشد. 

قاسمی گفت: آن دسته از واحدهای صنفی که مجاز هستند در این ایام خدمات رسانی کنند حتما باید دستورالعمل‌های بهداشتی را به صورت کامل رعایت کنند در غیر اینصورت با آنها هم برخورد جدی خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =