ورود به عرصه‌های جنگلی و مرتعی کرمان ممنوع شد

کرمان - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان از ممنوعیت ورود و تردد بی‌مورد به عرصه‌های جنگلی و مرتعی این استان با هدف تفریح خبر داد.

مهدی رجبی زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شرایط خاص حاکم در جامعه و شیوع ویروس کرونا به دستور فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها مراتع و آبخیزداری کشور و تاکید ستاد پیشگیری و مقابله با این ویروس در راستای کمک به حفظ سلامت عمومی جامعه و سلامت شهروندان از تردد بی مورد در عرصه های جنگلی و مرتعی استان کرمان در ایام باقیمانده تعطیلات نوروزی و بخصوص در روز طبیعت ۱۳ فروردین ماه خودداری می شود.

وی اظهار داشت: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان در صورت مشاهده افراد در عرصه های جنگلی و مراتع با آنها برخورد قانونی خواهند کرد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان تصریح کرد: مردم در صورت مشاهده ورود افراد به عرصه های جنگلی و مرتعی استان کرمان مراتب را با شماره تماس ۱۵۰۴ یگان حفاظت منابع طبیعی به کارشناسان این مجموعه اطلاع رسانیی کنند.

وی تاکید کرد: کارشناسان حوزه منابع طبیعی از طریق شماره تلفن اعلام شده به صورت شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارش های ارسالی در حوزه منابع طبیعی هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =