۱۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۹:۵۰
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 83735064
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۳۶۲هزار عدد ماسک در بروجرد تولید شد

بروجرد ـ ایرنا ـ رییس اداره صنعت،معدن و تجارت بروجرد گفت: ۳۶۲هزار عدد ماسک ضد کرونا در بروجرد تولید و روانه بازار مصرف شده است.

حمید آزادبخت روز چهارشننبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد ماسک توسط واحدهای صنعتی و کارگاه‌های زاگرس پوش، نساجی، تولیدی مقدسی و جهانشاهی تولید و با هماهنگی اداره صنعت و شبکه بهداشت در داروخانه ها و ۱۸۲ هزار ماسک توزیع شده است.

وی همچنین افزود: با انتشار شیوع این ویروس کارخانه زاگرس فارمد از نیمه اسفند تاکنون  ۳۰۵ هزار عدد ژل ضدعفونی کننده تولید و توزیع کرده است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد اضافه کرد: همچنین بیش از ۳۰هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده برای ضدعفونی معابر، خیابان‌ها، ادارات تامین و بین متقاضیان توزیع شده است.

آزادبخت افزود: از ابتدای اجرای طرح  مشترک ارتقا سلامت مردم و مبارزه با ویروس کرونا که در هفته آخر اسفند ماه با تعطیلی بازار و واحدهای صنفی غیر ضروری تشدید شد بیش از ۶۰۰ واحد صنفی متخلف پلمب شده است.

آزادبخت افزود: قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا نیازمند عزم همگانی است و بازرسان اداره صنعت در کنار بسیاری از کادر درمانی،عوامل نظامی و انتظامی و هلال احمر به طور شبانه روزی با پایش شهر،تعطیلی بازار کنترل و جلوگیری و نطارت بر واحدهای صنفی در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا تلاش دارند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =