تردد کامیون‌ها روز طبیعت در کرمانشاه ممنوع شد

کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس راه کرمانشاه از ممنوعیت تردد انواع کامیون در همه راه‌های استان خبر داد و گفت: این ممنوعیت برای امروز (چهارشنبه - ۱۳ فروردین) اعمال می‌شود.

پایگاه خبری پلیس روز چهارشنبه به نقل از سرهنگ«محمد حیدری» اعلام کرد: این ممنوعیت شامل کامیون های حامل مواد فاسدشدنی و سوختی نمی شود.

وی ادامه داد: رانندگانی که نسبت به این موضوع بی توجه باشند علاوه بر اعمال جریمه پنج میلیون ریالی، یک ماه نیز در توقیف پلیس خواهند بود.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: از دیگر محدودیت های روز طبیعت، ممنوعیت توقف در حاشیه راه هاست و پلیس در صورت مشاهده حتما نسبت به اعمال قانون اقدام خواهد کرد.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه یادآوری کرد: این محدودیت ها در راستای تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا و به منظور قطع زنجیره انتقال کرونا انجام می شود.

وی همچنین با اشاره به جدیت پلیس در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، از عموم مردم خواست تا در خانه بمانند و از حضور در جاده ها خودداری کنند.

سرهنگ حیدری در پایان گفت: تا روز گذشته و در طرح فاصله گذاری اجتماعی، پلیس راه نسبت به توقیف ۱۶ دستگاه خودرو، اعمال قانون برای ۱۷۲ دستگاه خودروی دیگر و عودت ۸۸۰ دستگاه خودرو به محل اقامت خود اقدام کرده است.