تفرجگاهها و امکان تفریحی گناوه در روز طبیعت تعطیل است

گناوه – ایرنا – فرماندار گناوه گفت: تمامی اماکن تجمعی شامل تفرجگاه‌ها و مراکز گردشگری ،بوستان‌ها و ساحل این شهرستان امروز تعطیل و از هرگونه تجمعی برای مقابله با گسترش کرونا جلوگیری خواهد شد.

غلامرضا مهرجو روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: آن دسته از خودروهایی که در روز طبیعت در اماکن تفریحی مستقر و  افدام به نصب چادر کرده باشند، مشمول اعمال قانون توسط ماموران پلیش راه و راهور خواهند شد.

وی یادآورشد: از مردم این شهرستان تقاضامندیم برای کاهش و قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا و حمایت و یاریگری کادر درمانی و پزشکی در روز در طبیعت در خانه بمانند.

فرماندار گناوه از همکاری و همراهی مردم این شهرستان در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و پیوستن به پویش در خانه می مانیم تقدیر کرد و گفت: امیدواریم مردم این روند را همچنان ادامه و یاریگر کاردرمانی و نیروهای حافظان سلامت در این شهرستان تا قطع کامل بیماری کرونا باشند.

فرمانده انتظامی گناوه گفت: بمنظور اجرای هرچه بهتر طرح فاصله گذاری اجتماعی باهدف قطع چرخه ویروس کرونا، هرگونه تجمع در پارک‌ها و تفرجگاه‌های سطح شهرستان در روز طبیعت ممنوع است.

سرهنگ حسین احمدی افزود: درصورتیکه تجمعی در مراکز و  اماکن تقریحی مشاهده شود با متخلفان برخورد و خودرو آنان توقیف و مبلغ ۵ میلیون ریال جریمه خواهند شد.

بخشدار مرکزی گناوه گفت: باتوجه به اینکه یکی از بهترین روش‌ها در پیشگیری از ویروس کرونا رعایت فاصله گذاری اجتماعی بخصوص در تعطیلات نوروز و روز طبیعت است ، ساکنان روستاهای این بخش از تجمع و دید و بازدیدهای خانوادگی بجد پرهیز کنند.

خدیجه دشتی افزود: روستاهای ساحلی بخش مرکزی این شهرستان همه ساله میزبان شمار زیادی از گردشگران بخصوص در روز طبیعت بودند، اما امسال مردم این مناطق همکاری و مشارکت خوبی جهت جلوگیری از ورود افراد غیربومی و گردشگران داشته‌اند.

وی گفت: تمامی اماکن تفریحی و مذهبی  روستاهای گردشگری و ساحلی بخش مرکزی این شهرستان باتوجه به شیوع ویروس کرونا  در روز طبیعت تعطیل و از ورود خانواده ها جلوگیری خواهد شد. 

شهرستان ساحلی  و تجاری گناوه در شمال استان بوشهر از نقاط گردشگرپذیر جنوب کشور است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =