آغاز ویژه‌برنامه "نوروز را با من بخوان" در مشهد

مشهد- ایرنا- ویژه برنامه "نوروز را با من بخوان" روز چهارشنبه ۱۳ فروردین در ٦٠ نقطه از مناطق پرتراکم مشهد آغاز شد.

رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در حاشیه این ویژه برنامه گفت: برای مقابله با شیوع کرونا شهروندان روز طبیعت باید در خانه بمانند و بر همین اساس امروز تردد خودروها از در منازل و حضور شهروندان در بوستان‌ها و ییلاقات ممنوع شده است.

محمد محسن مصحفی افزود: برای جلوگیری از کسالت و حفظ نشاط شهروندان در این روز، ویژه برنامه "نوروز را با من بخوان" با همکاری سازمان آتش‌نشانی شهرداری و شهرداری‌های مناطق سیزده‌گانه مشهد اجرا می‌شود تا شهروندان را به ماندن در منازل در روز طبیعت ترغیب کند.

معاون شهردار مشهد ادامه داد: در این برنامه گروه‌های سرود و موسیقی و استندآپ کمدی در بیش از ۶۰ نطقه پر تراکم و آپارتمان‌نشین برنامه اجرا می‌کنند و شهروندان می‌توانند از پشت پنجره خانه‌های خود نظاره‌گر این برنامه باشند.

وی گفت: این برنامه از ساعت ۹ صبح امروز (١٣ فروردین) در مناطق پرجمعیت مشهد آغاز شده است. 

پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی نیز پیش از این اعلام کرده است: حرکت خودروها از ساعت پنج بامداد تا ساعت ۲۴ روز سیزدهم فروردین ماه از در خانه برای شهروندان در سراسر این استان ممنوع است.

بر این اساس نه تنها خودروهای شهروندان متخلف از این ابلاغ قانونی مدت یک ماه توقیف می‌شود بلکه رانندگان آنها نیز محکوم به پرداخت پنج میلیون ریال جریمه نقدی می‌شوند.

تمامی بوستان‌های شهر مشهد نیز امروز تعطیل است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =