ورودی تفرجگاه‌ها و گلگشت‌ها در شهر توریستی سرعین مسدود است

اردبیل - ایرنا - فرماندار سرعین از مسدود شدن راه‌های ورودی منتهی به تفرجگاه‌ها و گلگشت‌های این شهرستان در روز طبیعت خبر داد.

حسن حسن‌پور روز چهارشنبه اظهارداشت: اجرای دستورالعمل کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا بر حسب تصمیمات شورای تامین مورد توجه قرار داشته و بر اساس تدابیر اتخاذ شده با شهروندانی که نسبت به رعایت مقررات و محدودیت‌های اعمال شده بی‌تفاوت باشند، برابر مقررات رفتار خواهد شد.

وی افزود: مجتمع‌های آبگرم و معدنی به همراه قلیان‌سراهای فعال در شهر گردشگری سرعین نیز برای جلوگیری از شیوع کرونا تعطیل شده است.

وی با اشاره به مشارکت مطلوب مردم منطقه با مسوولان بیان کرد: طرح انسداد اجتماعی در این شهرستان عملیاتی شده و در حال حاضر نیز به غیر از موارد ضروری ، تمام کسبه و اصناف و تفرجگاه‌ها تعطیل و یا مسدود شده‌اند.

وی گفت: ورود و خروج خودروها از طریق ۲ پست انتظامی ثابت کنترل می‌شود.

فرماندار سرعین افزود: در طرح غربالگری، سرعین دارای رتبه اول بوده و مرحله دوم آن که پیگیری افراد علامت‌دار است تا پایان هفته به اتمام می‌رسد.

سرعین واقع در ۲۵ کیلومتری غرب اردبیل در دامنه کوه ۴۸۱۱ متری سبلان با داشتن ده‌ها استخر و چشمه آب معدنی سرد و گرم ، حمام‌های طبیعی، مناظر و چشم‌اندازهای زیبا ، آب و هوای دلپذیر ، باغ‌های مصفا ، هتل‌ها و مراکز تفریحی و اقامتی مجهز ، پیست اسکی آلوارس و سایر جاذبه‌ها به عنوان یک مجموعه سیاحتی نه تنها در استان اردبیل بلکه در ایران و حتی بعضی کشورهای جهان مطرح است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =