خودرو رانندگان متخلف بوشهری در روز طبیعت یکماه توقیف می‌شود

بوشهر-ایرنا- رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: با اعمال تمهیدات ویژه برای روز طبیعت (۱۳ فروردین) در این استان خودرو رانندگان متخلف که به توصیه و تاکید مسوولان ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا بی توجهی کرده باشند افزون بر جریمه یکماه نیز توقیف خواهد کرد.

سرهنگ قدرت الله کشکولی چهارشنبه  در این رابطه افزود: با هدف اجرا طرح فاصله‌گذاری اجتماعی ممنوعیت و محدودیت‌های تردد در راستای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در استان بوشهر اجرایی شده است.

وی بیان کرد: پلیس با آمادگی کامل در راستای حمایت از آحاد شهروندان و حمایت از پویش "در خانه بمانیم" و اجرای قانون تکلیف دارد افراد متخلفی که در محدوده‌های ممنوع تردد می‌کنند اعمال قانون و خودروهای آنها را به مدت یک ماه توقیف و پانصدهزار تومان جریمه کند.

کشکولی اظهارداشت: از ابتدا اجرای فاصله گذاری اجتماعی نیروهای پلیس راهور و راه در کنار سایر نیروهای انتظامی و امدادی و بسیج در جاده‌ها و شهرها ترددها را کنترل و از ورود افراد غیربومی به داخل استان و شهرها جلوگیری می‌کنند.

وی ادامه داد: در داخل شهرها نیز ورودی کلیه تفرجگاه‌ها و پارک‌ها مسدود و محدودیت‌های تردد کماکان ادامه دارد.

کشکولی همچنین از همکاری و همراهی مردم برای اجرای هر چه بهتر طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و کاهش سفرها در این ایام قدردانی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =