٤١ نفر مشکوک به کرونا در بازرسی های سلامت گیلان شناسایی شدند

رشت - ایرنا- مدیر عامل هلال احمر گیلان با اشاره به پایان طرح بازرسی سلامت "تب سنجی و غربالگری" در محورهای ورودی و خروجی استان گفت: در اجرای این طرح ٤١ نفر دارای علائم مشکوک به بیماری کرونا در پست های غربالگری گیلان شناسایی شدند.

مهدی ولی پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بابیان اینکه طرح بازرسی سلامت از هشتم اسفندماه سال گذشته تا ١٢ فروردین ماه جاری انجام شد، افزود: از ٤١ نفر دارای علائم مشکوک به بیماری کرونا پس از بررسی های لازم ١١ نفر توسط اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافتند.

وی با بیان اینکه ٢٥٤ هزار و ٨١٨ نفر در اجرای طرح بازرسی سلامت در استان گیلان پایش و تب سنجی شدند، اظهار داشت:  این تعداد از سرنشینان ٨٥ هزار و ٥٢٩ خودرو بودند.

وی خاطر نشان کرد: با ابلاغ دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور مبنی بر تصمیم ستاد ملی مدیریت مبارزه با شیوع کرونا با افزایش کنترل و ممانعت از ترددهای بین شهری، پایان طرح بازرسی سلامت "تب سنجی و غربالگری " در محورهای ورودی و خروجی در ١٣ استان کشور اعلام شد.

مدیرعامل هلال احمر گیلان با اشاره به حضور تیم های امداد و نجات در ١٥ ایستگاه بازرسی طرح سلامت اضافه کرد: با آغاز اجرای این طرح در هشتم اسفندماه سال گذشته تا ١٢ فروردین ماه جاری تیم های امداد و نجات این جمعیت با همکاری مرکز بهداشت و نیروی انتظامی در محورهای خروجی استان و فرودگاه رشت مستقر شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =