خروج خودرو از ورامین جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و توقیف یک‌ماهه دارد

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور شهرستان ورامین گفت: خروج خودروها از ورامین در روز طبیعت به جریمه ۵۰۰هزار تومانی و توقیف یک‌ماهه منجر می‌شود.

سرهنگ داود عبدالملکی روز چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با کرونا و دستورالعمل طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، حضور خودروها در تفرجگاه‌ها، بوستان‌ها و مناطق گردشگری در روز طبیعت ممنوع است.

وی افزود: طی بازدید میدانی به عمل آمده به  اتفاق فرماندار ورامین به عنوان رئیس ستاد مبارزه با کرونا از مناطق مختلف شهرستان مقرر شد تا چهار خروجی اصلی شهرستان شامل ورامین به جوادآباد در منطقه حصارک، روستای احمدآباد، روستای موسی‌آباد بختیاری، آبباریک از ساعت ۲۴ امروز مسدود شود.

وی تصریح کرد: علاوه بر این چهار منطقه، ورودی روستای قشلاق امرآباد نیز از امشب مسدود خواهد شد.

عبدالملکی افزود: هر خودرویی که قصد خروج از شهر ورامین را داشته باشد، علاوه بر جریمه ۵۰۰ هزار تومانی، شماره پلاک آن در سامانه پلیس راهور ثبت و به مدت یکماه توقیف خواهد شد.

وی تأکید کرد:عوامل پلیس راهور، در تمامی میادین، خیابان‌های اصلی و معابر شهر حضور دارند و با خودروهایی که به قصد توقف در حاشیه خیابان، از منازل خارج می‌شوند برخورد و خودروهای متوقف را به پارکینگ منتقل می‌کنند.

رئیس پلیس راهور ورامین تصریح کرد: روز طبیعت امسال، زمان مناسبی برای حضور در محیط خارجی منزل نیست، از شهروندان درخواست می‌شود ضمن همکاری با مسئولان و با هدف قطع زنجیره انسانی انتقال ویروس کرونا، در منازل بمانند.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =