۱۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۸:۵۲
کد خبرنگار: 2784
کد خبر: 83734801
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۷۵۰ خودرو غیربومی پشت درهای بسته شهر ابهر ماندند

زنجان - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ابهر گفت: در راستای اجرای تدابیر ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا در ۴ نقطه از ورودی ابهر ایستگاه ایست و بازرسی مستقر و از ورود تعداد ۷۵۰ خودرو غیربومی ممانعت و ۷ دستگاه خودرو اعمال جریمه و به پارکینگ منتقل شدند.

‍سرهنگ داود مرسلی روز چهارشنبه به رسانه ها اعلام کرد: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و تامین سلامت شهروندان استقرار پلیس در نقاط ورودی و خروجی و تمهیدات ویژه برای روز طبیعت امسال تردد شهروندان به مناطق اطراف شهر، تفرجگاه ها، بوستان‌ها و پارک‌ها ممنوع و مسیرها برای حفظ سلامت شهروندان مسدود خواهد شد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ابهر تاکیدکرد: برابر قانون با کسانی که به این مسئله بی‌توجه باشند ضمن اعمال قانون به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه، خودرو به پارکینگ انتقال داده خواهد شد.
وی اظهار داشت: در راستای اجرای تدابیر ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا و حفظ سلامتی شهروندان پلیس با تشکیل گشت‌های مستقل و تلفیقی با فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان، اصناف و شهرداری از ۵۰۰ واحد صنفی بازدید و تعداد ۶۳ واحدی که مجاز به ارائه خدمات نبودند برخورد و پلمب کرد.


 شهروندان مراقب کلاهبرداری به بهانه کمک به بیماران کرونایی باشند 
سرهنگ مرسلی همچنین درباره سودجویی و کلاهبرداری برخی افراد به بهانه دریافت کمک‌های نقدی برای کمک به خرید اقلام دارویی و بهداشتی گفت: برخی از افراد با سوءاستفاده از عواطف و احساسات شهروندان با درج شماره حساب شخصی در فضای مجازی با این شیوه از شهروندان کلاهبرداری می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه به هیچ عنوان نباید به شماره حساب‌های اعلام شده از سوی افراد غریبه و غیررسمی بویژه در شبکه های اجتماعی اعتماد کرد، افزود: لازم است شهروندان فقط کمک‌های خود را از طریق شماره حساب‌هایی که از سوی رسانه‌ها و خبرگزاری‌های رسمی و معتبر اطلاع‌رسانی می‌شود، واریز کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان ابهر عنوان کرد: پلیس فتا بر این گونه موارد نظارت دارد و با کلاهبرداران برخورد خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: شهروندان نیز موارد مشکوک را می‌توانند از طریق وب سایت پلیس فتا و ثبت گزارش مردمی یا به شماره تماس ۰۲۴۲۱۸۳۰۵۰۸ گزارش کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =