شهرداری‌های فارس مکلف به تعطیلی پارک‌ها و مراکز تفریحی شدند

شیراز- ایرنا - جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: بر اساس مصوبه این ستاد استانی، تمام شهرداران و دهیاران استان از جمله شهرداری شیراز مکلف به تعطیلی پارک ها، بوستان ها، مراکز تفریحی، گردشگری و تفرجگاهی شهری و روستایی شدند.

عبدالرضا قاسم پور سه‌شنبه در  گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شهرداران و دهیاران مکلف شدند با نصب بنر و اطلاع رسانی مانع از حضور و تجمع مردم شوند.
وی ادامه داد: به شهرداری شیراز اعلام شده تا مناطقی که مردم در سال های گذشته حضور پیدا می کردند، از جمله کوهپایه، دراک، بلوار چمران، دروازه قرآن، دریاچه مهارلو و سایر اماکن و مراکزی که در اختیار آنان است ، تعطیل باشد و از حضور مردم در این مکان ها جلوگیری شود.
معاون استاندار فارس گفت: همچنین به منابع طبیعی و محیط زیست اعلام شده و همه مکلف شدند تا از عرصه های خود مراقبت کنند و اجازه حضور ، ازدحام، شلوغی و تجمع مردم در این عرصه ها را ندهند.
قاسم پور افزود: باید همه با هم دست به دست هم دهیم تا بر ویروس کرونا مسلط شویم و این بحران را مدیریت و ویروس را ریشه کن کنیم.
وی ادامه داد: دستور داده شده است تا جاده های تفرجگاه ها و مراکز تفریحی نیز مسدود شود تا شهروندان به هیچ عنوان در این مکان ها حضور پیدا نکنند.
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: ویروس کرونا خطرناک و جدی است، مردم به خاطر سلامتی خود و هم استانی های عزیز مراقبت کنند و بیشتر رعایت کنند و برای سیزده بدر به هیچ وجه از خانه خارج نشوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =