اعضای کمیته ویژه نظارت بر فعالیت مقابله با کرونا در تهران مشخص شدند

تهران- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از مشخص شدن اعضای کمیته ویژه نظارت بر فعالیتهای مقابله با کرونا در تهران خبر داد.

«علی اعطا» روز سه شنبه با انتشار مطلبی ‌در صفحه تلگرام خود اظهار داشت اعضای کمیته یاد شده در جلسه امروز هیات رییسه شورای شهر مشخص شده اند.

به گفته اعطا ‏«زهرا ‏صدراعظم نوری»، «ناهید خداکرمی»، «آرش میلانی» از کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری برای حضور در این کمیته انتخاب شدند.

‏همچنین «علی اعطا» از کمیسیون نظارت و حقوقی، «مجید ‏فراهانی» از کمیسیون برنامه و بودجه، «الهام ‏فخاری» از کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، «زهرا ‏نژادبهرام» از کمیسیون شهرسازی و معماری و « شهربانو ‏امانی» از کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران برای حضور در این کمیته انتخاب شدند.

 به گزارش ایرنا؛ تشکیل کمیته ویژه نظارت بر فعالیت‌های مقابله با کرونا از مصوبات جلسه مجازی اعضای شورای شهر بود.

شهرداری تهران درباره اقدامات خود گزارش می دهد

سخنگوی شورای شهر تهران همچنین در صفحه توییتر خود نوشت: امروز عصر در جلسه مجازی هیات رییسه شورا، مقرر شد به منظور حضور در جلسه صحن علنی روز یکشنبه ١٧ فروردین، از شهردار تهران جهت ارایه گزارش اقدامات مدیریت شهری در رابطه با مقابله با شیوع ⁧کرونا⁩ دعوت شود.

‌تاکنون ۴۴ هزار و ۶۰۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۸۹۸ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۴ هزار و ۶۵۶ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =