سرکنسول ایران در گوانجو:  شکست کرونا مستلزم همکاری جامعه جهانی است

پکن- ایرنا- سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در گوانجو با اشاره به دوستی دیرینه دو ملت ایران و چین، بر تداوم همراهی دو دولت و ملت در راستای مبارزه با ویروس کرونا تاکید کرد و گفت: شکست کرونا مستلزم همکاری جامعه جهانی است.

 به گزارش ایرنا از کنسولگری ایران در گوانجو، شیرغلامی روز سه شنبه در مراسم رونمایی از اتاق های پیش ساخته بیمارستانی اهدایی شرکت های چینی به ایران در راستای مبارزه با ویروس کرونا با اشاره به پیام های دوستی و همبستگی مردم و دولت ایران در زمان شیوع بیماری کرونا در چین تاکید کرد: مردم و دولت چین نیز در پاسخ به این پیام های مودت و دوستی، سنگ تمام گذاشتند و «چین بهترین دوست و همراه ما در مبارزه با ویروس کرونا بوده است».  

این اتاق ها که توسط سه مجموعه انجمن توسعه علم و فناوری گوانجو، شرکت فناوری زیست محیطی MBS و شرکت ویدئو استار گوانجو و با مواد طبیعی سازگار با محیط و بسیار سبک اما مقاوم ساخته شده، دارای فناوری ویژه ضد آب و ضد آتش است و هر کدام در مدت ۲۰ دقیقه نصب می گردد.

از این نوع اتاق های پیش ساخته، ۵۰۰ عدد در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا به ایران اهدا شده است.

تاکنون نزدیک ۲۵ تن انواع اقلام پزشکی در هشت مرحله از گوانجو ارسال شده و دریافت و ارسال محموله ها همچنان ادامه خواهد داشت.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha