۱۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۱۶
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 83734739
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

رییس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی قرنطینه شد

تهران- ایرنا- رسانه های رژیم صهیونیستی روز سه شنبه گزارش دادند که رییس ستاد ارتش این رژیم به دلیل مشکوک بودن به ابتلای ویروس کرونا تحت قرنطینه قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری معا فلسطین به نقل از رسانه های صهیونیستی، «آویو کوخاوی» رییس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی قرنطینه شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد: کوخاوی حدود ۱۰ روز پیش در جلسه ای با حضور شماری از فرماندهان ارتش از جمله فرمانده جبهه داخلی ارتش حضور داشته است و اکنون مشخص شده یکی از فرماندهان نیروهای ذخیره ارتش که در این جلسه شرکت داشته به ویروس کرونا مبتلا شده است.

بر اساس دستورات و توصیه های وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی، کوخاوی تا پایان هفته در دفتر کارش قرنطینه خواهد شد و سپس به کارش باز می گردد.

در همین حال، برخی رسانه ها گزارش دادند: "تامیر یدعی" فرمانده جبهه داخلی ارتش رژیم صهیونیستی و رییس بخش عملیات ارتش نیز قرنطینه شدند.

پیش تر نیز دفتر نخست‌ وزیری رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که بنیامین نتانیاهو به همراه معاونانش تا زمان اعلام نتیجه تست کرونا، خود را در خانه قرنطینه کردند.

بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی تاکنون چهار هزار و ۳۴۷ نفر در فلسطین اشغالی به کرونا مبتلا شدند و ۱۶ نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان باختند.

ویروس کرونا برای نخستین بار ۱۲ دسامبر (آذر/دی) گذشته در چین و در شهر «ووهان» شیوع پیدا کرد اما پکن به طور رسمی اواسط ژانویه (دی/بهمن) آن را اعلام کرد.

این ویروس بسرعت به کشورهای مختلف در سراسر جهان سرایت و اکثر کشورها را درگیر کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =