۱۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۵۵
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 83734697
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

یک جایگاه‌ عرضه سوخت در سبزوار تعطیل شد

سبزوار- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار گفت: یک جایگاه‌ عرضه بنزین در این شهر به دلیل رعایت نکردن نکات بهداشتی تعطیل شد.

محمد صادقی عصر سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: این جایگاه اختصاصی بنزین که در خیایان شریعتی سبزوار قرار دارد با وجود اخطارهای کارشناسان بهداشتی موارد بهداشتی را رعایت نکرد لذا تا اطلاع بعدی تعطیل شد.
وی ادامه داد: تمامی جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه سبزوار شامل ۶ شهرستان در غرب و جنوب غربی استان خراسان رضوی به منظور پیشگیری از شیوع کرونا هر روز ضدعفونی می‌شود.
وی گفت: جایگاه‌های عرضه بنزین، گازوئیل و همچنین تاسیسات عرضه گاز فشرده طبیعی یا سی.ان.جی از مکان‌های پر رفت و آمد هستند لذا مستعد برای انتقال انواع ویروس و میکروب تلقی می‌شوند.
صادقی افزود: آموزش های لازم برای ضد عفونی کردن جایگاه‌های عرضه سوخت داده شده و ضدعفونی تلمبه های بنزین و دیسپنسرهای سی.ان.جی به طور روزانه توسط متصدیان جایگاه‌ها انجام می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه سوختگیری باید توسط عوامل جایگاه انجام شود اظهار داشت: برچسب های اطلاع رسانی نیز برای سوختگیری توسط اپراتور بر روی تلمبه‌ها نصب شده است.
وی گفت: برای مراجعانی که خود قصد سوختگیری دارند نیز دستکش یکبار مصرف در نظر گرفته شده و تاکید شده است برای پرداخت هزینه در جایگاه از کارت بانکی استفاده شود.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار یکی از ۳۷ منطقه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که تامین و توزیع سوخت در شهرستان‌های سبزوار، بردسکن، خوشاب، داورزن، جوین و جغتای را بر عهده دارد.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد مقدس واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =