۱۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۱۷
کد خبرنگار: 1827
کد خبر: 83734684
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

روشنایی و آب آشامیدنی ۶۲ پارک در رفسنجان قطع شد

کرمان - ایرنا- مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رفسنجان از قطع روشنایی و آب آشامیدنی ۶۲ پارک و بوستان در این شهر خبر داد و گفت: برای پیشگیری از شیوع کرونا و جلوگیری از تجمعات این روند تا ۲۰ فروردین ادامه دارد.

جهانگیر ملکی روز سه شنبه با اعلام این مطلب،  به وجود ۶۲ پارک و بوستان در این شهر اشاره کرد و افزود: با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ممنوع بودن تجمعات در پارک ها، برای پیشگیری از شیوع این بیماری آب آشامیدنی این پارک ها از قبل از عید نوروز قطع شده است.

وی تصریح کرد: همچنین برق این پارک ها هم شامگاه ۱۱ فروردین به دستور فرمانداری قطع شده است تا هیچگونه تجمعی در پارک صورت نگیرد.

ملکی ادامه داد: هر ساله در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین در پارک های رفسنجان بیش از ۱۰ هزار نفر به تفریح می پرداختند و از فضای سبز این مکان ها بهره مند می شدند اما امسال برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا این تجمعات نباید انجام شود.

ملکی با اشاره به اینکه این قطع آب و برق درون پارک ها تا ۲۰ فروردین ادامه خواهد داشت تصریح کرد: ۱۲۰ نفر از نیروهای شهرداری در پارک های رفسنجان حضور دارند تا از تجمع ها جلوگیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: ویروس کرونا همه گیر شده و باید این زنجیره انتقال قطع شود لذا همکاری همه مردم، مسئولان و نهادها در قطع این زنجیره می تواند امیدوارکننده باشد پس مردم در خانه بمانند و ۱۳ به در را در خانه خود جشن بگیرند.

رفسنجان با جمعیت ۳۲۰ هزار نفر در ۱۱۰ کیلومتری کرمان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =