بلاتکلیفی در برگزاری مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان

تهران- ایرنا - مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان به‌تعویق افتاد و زمان برگزاری آن، در آینده اعلام خواهد شد.

رییس فدراسیون جهانی تکواندو در نامه‌ای به اعضای این فدراسیون ضمن آرزوی سلامتی برای خانواده بزرگ تکواندو تاکید کرد که در حال حاضر باید بیش از هر زمان دیگری مراقب سلامتی خود باشیم.  

در ادامه این نامه آمده است:

در طول دو هفته ی اخیر فدراسیون جهانی تکواندو، سه جلسه ی مجزا با ریاست کمیته بین المللی المپیک و جلسات بی‌شماری نیز با اعضاء بخش های ورزشی این کمیته در خصوص تعویق تاریخ بازی‌های المپیک و پارالمپیک و تغییرآن به سال ۲۰۲۱ داشته است.

با توجه به اینکه تاریخ برگزاری بازی‌های المپیک توکیو به ۲۳ جولای تا ۸ آگوست ۲۰۲۱ و بازی‌های پارالمپیک به ۲۴ آگوست تا ۵ سپتامبر ۲۰۲۱ تغییر یافته، فدراسیون جهانی تکواندو نیز در تقویم رویدادهای خود تغییراتی خواهد داشت.  

برهمین اساس مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۱ که قرار بود ماه "می" به میزبانی "ووشی" چین برگزار شود با تعویق و در ۳ ماهه پایانی سال ۲۰۲۱ پیگیری خواهد شد که زمان دقیق به زودی اعلام می‌شود.

همچنین هیچ تغییری در سهمیه‌های کسب شده قاره‌های آفریقا، اقیانوسیه و پن امریکا ایجاد نخواهد شد و مسابقات کسب سهمیه قاره آسیا و اروپا نیز در سال‌جاری و با در نظر گرفتن شرایط برگزار می‌شود که تاریخ برگزاری آن متعاقبا اعلام می‌گردد.   

رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان نیز در در تاریخ ۱۴ تا ۱۸ اکتبر ۲۰۲۰ (۲۳ تا ۲۷ آبان‌ماه)   به میزبانی "صوفیه" بلغارستان همزمان با مجمع فدراسیون جهانی تکواندو و در تاریخی که از پیش اعلام شده، برگزار می‌شود.

همچنین مسابقات فینال گرندپری و مراسم گالا نیز در نوامبر ۲۰۲۰ و به میزبانی مکزیک انجام خواهد شد.

رییس فدراسیون جهانی تکواندو در پایان تاکید کرد که خانواده تکواندو با قدرت، اتحاد و همبستگی از این بیماری همه‌گیر در سراسر دنیا و چالش‌های پیش رو به سلامت گذر خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =