طرح فاصله گذاری اجتماعی در کرمان موجب کاهش ۶۰ درصدی سوخت شد

کرمان - ایرنا - مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: طی چهار روز از زمان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در این استان شاهد کاهش ۶۰ درصدی مصرف سوخت بوده ایم.

حمید شمس الدینی روز سه شنبه  در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا افزود: در ۴ روز گذشته در ۷۰ نقطه از ورودی های استان تعداد ۲ هزارو ۱۰۰ نفر مسئول کنترل ورود و خروج مسافران بوده اند که ۴۱ هزارو ۷۵۷ نفر در این مدت غربال گری شده و حدود ۱۰ هزارو ۲۹۴ خودرو به مبداء های خود برگشت داده شده اند.

وی در ادامه گفت: در مدت اجرای طرح فاصله گذاری تعداد ۲۲۶ واحد صنفی پلمب و علاوه بر توقیف ۲۳ خودرو برای ۳۴۷ خودرو نیز جریمه ۵۰۰ هزار تومانی صادر شده است.

شمس الدینی با اشاره به کاهش مصرف ۶۰ درصدی سوخت در ۴ روز گذشته گفت:  روز اول اجرای طرح (جمعه) شاهد کاهش ۱۷ درصدی مصرف سوخت نسبت به روز پنجشنبه بودیم که این آمار در روز شنبه کاهش ۱۳ درصدی نسبت به روز قبل داشت و روز یکشنبه نیز شاهد کاهش ۵۷ درصدی مصرف سوخت به نسبت روز قبل از اجرای طرح بوده ایم و این آمار دیروز دوشنبه با افزایش ۴۶ درصدی نسبت به روز یکشنبه روبرو شد اما به طور میانگین کاهش مصرف بنزین در ۴ روز گذشته ۶۰ درصد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =