۱۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۴
کد خبرنگار: 2889
کد خبر: 83734577
۱ نفر

برچسب‌ها

کارخانه‌های خودروسازی بم فعالیت خود را از سر می‌گیرند

ایرنا - کرمان - فرماندار بم گفت: در صورت تاییدیه کار گروه بهداشتی و نظارتی کارخانجات خودروسازی و شرکت های اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم با حفظ و رعایت اصول و نکات بهداشتی بزودی آغاز بکار خواهند کرد.

به گزارش ایرنا ، فرماندار بم روز سه شنبه در نشست تصمیم گیری در خصوص آغاز به کار واحدهای صنعتی منطقه اقتصادی ارگ جدید گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری شعار امسال بنام جهش تولید و شیوع بیماری کرونا باید راهکارهای مناسب جهت راه اندازی مجدد کارخانجات خودروسازی اتخاذ کرد تا با برنامه ریزی مدون مصداق این شعار گام برداریم .

هادی شهسوارپور افزود :باید اقتصاد کلان بم را که براساس کشاورزی ؛ صنعت ، خودروسازی و گردشگری رقم می خورد را با  سیاست های کلان شهرستان پیش ببریم و تحول عظیمی در منطقه بوجود آوریم.

فرماندار بم خاطرنشان شد: تولید برای ما اهمیت بسیاری دارد و تعدیل در کارخانجات تبعات زیادی برای کشور به ویژه شهرستان بم به همراه خواهد داشت و مشکلی که در این مقطع با آن درگیریم رکود اقتصادیست که گستره آن در کل دنیا محسوس است.

  وی ادامه داد: سال گذشته با توجه به تحریم های ظالمانه یکی از بدترین سال های تولید بود و امسال امیدواریم نوید بخش روندی صعودی و رو به رشد داشته باشیم.

فرماندار بم خاطرنشان کرد: تولید برای ما اهمیت بسیاری دارد و تعدیل در کارخانجات تبعات زیادی برای کشور به ویژه شهرستان بم به همراه خواهد داشت و مشکلی که در این مقطع با آن درگیریم رکود اقتصادیست که گستره آن در کل دنیا محسوس است.

فرماندار بم در پایان تاکید کرد: باید واقعیت قضیه را بپذیریم  از اصناف و  کارخانجات خودروسازی و بسته بندی های خرما که با تعطیلی به مدت چند هفته در خصوص کنترل زنجیره ویروس کرونا همکاری لازم را جهت قطع زنجیره ویروس کرونا بوجود آوردند قدردانی کنیم.

شهرستان بم در فاصله ۱۹۵ کیلومتری کرمان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha