۱۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۰۰
کد خبرنگار: 1762
کد خبر: 83734545
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز رزمایش پدافند بیولوژیکی سپاه در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه مراغه از آغاز رزمایش پدافند بیولوژیکی و عملیات پاکسازی محیطی شهرستان خبر داد و گفت: این رزمایش در راستای مقابله با بیماری کرونا در شهرستان آغاز شده است.

سرهنگ پاسدار سعید رشیدی روز سه شنبه در حاشیه آغاز این رزمایش در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: یگان های جنگ نوین توپخانه ۶۰ رسالت، گروه های جهادی، سپاه، ارتش، شهرداری، نیروهای خودجوش مردمی در این رزمایش حضور پیدا کرده اند.
وی افزود: این رزمایش با رمز یا صاحب الزمان(عج) ادرکنی از امروز آغاز و تا زمانی که سایه این بیماری از زندگی مردم خارج نشود، ادامه خواهد داشت.
رشیدی گفت: پیام رزمایش قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا ویروس است که با هدف آرامش مردم و حمایت از نیروهای خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا ویروس است.
وی اضافه کرد: تا زمانی که اطمینان نداشته باشیم که این ویروس از زندگانی مردم رفته در کنار آن ها هستیم.
فرمانده سپاه مراغه اضافه کرد: یگان های جنگ نوین توپخانه ۶۰ رسالت برای رفع آلودگی، ضد عفونی و گندزدایی اماکن عمومی، مراکز تخصصی و پرجمعیت مراغه با استفاده از تجهیرات تخصصی در فعالیت خواهند بود و امیدواریم مردم شهرستان با در خانه ماندن به قطع زنجیره ی شیوع بیماری کرونا ویروس کمک کنند.
سرهنگ رشیدی افزود: مناطقی که تاکنون کمتر ضدعفونی شده در اولویت قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه در این رزمایش تمامی نقاط شهرستان حتی کوچه ها و محلات ضد عفونی و گندزدایی می شود، گفت: این رزمایش با همکاری سایر نیروهای مسلح مستقر در شهرستان و تمامی ظرفیت بسیج مراغه آغاز می شود.
وی با تقدیر از همکاری تمامی دستگاه ها برای شکست کرونا در مراغه افزود: تمامی دستگاه های اجرایی و مردم برای شکست این ویروس پای کار آمده و حضور دارند و شهرستان مراغه در این خصوص در سطح کشور بی نظیر و مثال زدنی است.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =