۱۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۰۰
کد خبرنگار: 1276
کد خبر: 83734513
۲۸ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

خط تماس صدای پرستار برای مشاوره رایگان درمورد کرونا

تهران - ایرنا - استادان گروه‌های روانپرستاری و مامایی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران با راه‌اندازی خط‌های تلفنی صدای پرستار و صدای ماما در شرایط بحرانی کنونی و شیوع کووید ۱۹ اقدام به ارائه مشاوره رایگان تلفنی و خدمات مشاوره درمورد کرونا می‌کنند.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، صدای پرستار با شماره  ۶۱۰۵۴۰۰۲ - ۰۲۱  هر روز از ساعت ۱۱ تا ۱۹ به سوالات شما در زمینه های مراقبت کودکان، مراقبت و مشاوره سلامت روان، فوریت ها و مسمومیت ها، مراقبت از بیمار در منزل، سلامت جامعه و سالمندان، ضعف ایمنی (دیابت و شیمی درمانی) و مراقبت بیماران کلیوی و دیالیزی پاسخ خواهد داد.

همچنین صدای ماما با شماره ۶۱۰۵۴۰۰۱ - ۰۲۱ هر روز صبح ها از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به سوالات شما پاسخ خواهد داد.

همچنین گروه روان پرستاری دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در راستای رسالت حفظ سلامت روان جامعه و حمایت روانی هم میهنان گرامی در شرایط بحرانی حال و شیوع کووید ۱۹ اقدام به برقراری مشاوره رایگان تلفنی تا اطلاع ثانوی جهت کنترل استرس و اضطراب و سوگ ناشی از دست دادن عزیزان کرده است.

عموم هم میهنان گرامی بخصوص همکاران محترم و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران می توانند به شرح زیر از خدمات مشاوره بهره مند شوند.  

کیانوش جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز سه شنبه اعلام کرد: تاکنون ۴۴ هزار و ۶۰۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۸۹۸ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۴ هزار و ۶۵۶ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =