۱۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۳
کد خبرنگار: 2176
کد خبر: 83734488
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

اسپانیا شرکت در تشییع جنازه را ممنوع کرد

تهران-ایرنا- اسپانیا با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور اجرای مراسم دینی و شرکت در تشییع جنازه را ممنوع کرد.

به گزارش خبرگزاری یورو نیوز، اسپانیا با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور شرکت در مراسم تشییع جنازه ها را ممنوع و اعلام کرد که حداکثر سه نفر  می توانند در خاکسپاری متوفی شرکت کنند و باید کاملا فاصله اجتماعی را حداقل یک متر تا دو متر حفظ کنند.

براساس این گزارش اجرای مراسم دینی و تشییع جنازه تا پایان وضعیت فوق العاده در این کشور به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا ممنوع است.

وزارت بهداشت اسپانیا روز سه‌شنبه اعلام کرد، دیروز ۸۴۹ مورد فوتی مرتبط با ابتلا به «ویروس کرونا» در این کشور تایید شده است.

رسانه‌های غربی از مادرید گزارش دادند، این بالاترین آمار تلفات یک روز در اسپانیا از زمان آغاز شیوع کرونا در این کشور محسوب می‌شود.

وزارت بهداشت اسپانیا همچنین گزارش داد که شمار قربانیان ناشی از ابتلا به کرونا تا امروز به ۸۱۸۹ نفر رسیده، این در حالی است که آمار دیروز قربانیان ویروس کرونا در این کشور ۷۳۴۰ نفر اعلام شده بود.

شمار مبتلایان به کرونا در اسپانیا به ۹۴ هزار و ۴۱۷ نفر تا روز سه‌شنبه گزارش شده است .

شرایط شیوع کرونا و تلفات ناشی از آن در اسپانیا و ایتالیا در مقایسه با دیگر کشورهای اروپا بحرانی‌تر گزارش شده است.

اسپانیا با گسترش شیوع کرونا، از دو هفته پیش وضعیت فوق‌العاده اعلام کرده و مردم باید تا ۱۱ آوریل (۲۲ فروردین) از خانه خود خارج نشده و در قرنطینه بمانند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =