استاندار مرکزی: انسجام ملی مهمترین پیام روز جمهوری اسلامی است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: پشتوانه قوی مردمی و انسجام ملی مهمترین پیام روز جمهوری اسلامی و همه‌پرسی سال ۱۳۵۸ است.

سید«علی آقازاده» روز سه‌شنبه با صدور پیامی که نسخه‌ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، افزود: یوم الله ۱۲ فروردین تجلّی خلق حماسه ی شکوهمند حکومت مردمسالاری دینی است که تدبیر و دوراندیشی بنیانگذار راحل انقلاب اسلامی را در خود دارد.

وی در بخشی از این پیام افزوده است: سیره حکومتداری اسلامی که با اتکای به آرای مردم و بر اساس اصول و آرمان های انقلابی و اسلامی پا گرفت تجربه موفقی است که برای کشور ایران  عزت، اقتدار و آزادگی را به ارمغان آورد و به برکت وحدت و هوشیاری مردم ، انسجام ملی و رهبری خردمندانه، مفاهیم و اصول نظام جمهوری اسلامی ایران به الگوی رهایی‌بخش تبدیل شده است.

استاندار مرکزی اظهار داشت: در سالی که با نام «جهش‌ تولید» نام گرفته تلاش می‌شود با استفاده از همه ظرفیت ها  و با حمایت قاطع مردم در راستای توسعه و تعالی ایران اسلامی گام‌های موثری برداشته شود.

آقازاده بیان کرد: همراهی و مشارکت مردم در مسیر مقابله با کرونا و شکست این تهدید سلامت نیز سرمایه بزرگی برای کشور اسلامی است.

۱۲ فرورین ۱۳۵۸ همه‌پرسی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد که اکثریت مردم به نظام اسلامی رای مثبت دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =