ابراز رضایت استانداری از نحوه اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی در مازندران

نوشهر - ایرنا - مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران گفت که مردم سراسر استان از زمان آغاز طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تاکنون همکاری خوبی داشته‌اند و امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

محمد محمدی تاکامی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از ایستگاه های کنترل ورود و خروج شهرستان تنکابن در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در جریان بازدید از ایستگاه های شهرستان های رامسر و تنکابن خوشبختانه اقدامات بسیار خوب و رضایت بخشی در این مکان ها مشاهده شده است.

وی با تاکید بر این نکته که ماندن در خانه همچنان بهترین راه برای مقابله با ویروس کرونا است ، اظهار داشت : در این ایستگاه ها علاوه بر اینکه سختگیری های کافی صورت می گیرد ، مردم نیز همکاری لازم را در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با مسئولان دارند که بسیار امیدوارکننده است.

محمدی تاکامی اقدامات شهرداری های این دو شهرستان را در گند زدایی ، ضد عفونی کردن و نصب بنر های هشدار دهنده نسبت به شیوع کرونا را بسیار خوب دانست و خاطر نشان کرد : تعطیلی واحدهای تجاری و خلوت بودن خیابان ها نشان می دهد که مردم هشدارهای داده شده را جدی گرفته اند و باید این روند همچنان ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به سیزدهم فروردین روز طبیعت ،  از مردم استان مازندران خواست تا در این روز همانند دیگر روزهای گذشته از خانه خارج نشوند و از سفرهای عیر ضروری جدا خودداری نمایند.

شهرستان های تنکابن و رامسر در غرب مازندران قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =