دعوت به همکاری هلال احمر زنجان برای فعالیت در مراکز نقاهتگاهی

زنجان - ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هلال احمر به منظور همکاری داوطلبانه، از افراد خیر، نیکوکار و علاقه‌مند به همکاری در مراکز نقاهتگاهی استان دعوت به همکاری می‌کند.

شهرام میرزایی روز چهارشنبه به خبرنگاران اعلام کرد: هلال احمر به منظور برنامه ریزی و سازماندهی بهتر ظرفیت‌های انسانی از افراد علاقه‌مند به همکاری با جمعیت هلال احمر در مبارزه با ویروس کرونا و مهار آن دعوت به همکاری می کند.
وی اظهارداشت: هلال احمر استان از ظرفیت نیروهای داوطلب خانم و آقا به عنوان نیروی پشتیبان برای ارائه خدمات در نقاهتگاه ها استفاده خواهد کرد.
وی یادآوری کرد: علاوه بر نقاهتگاه ها از توانمندی داوطلبان علاقه‌مند، خیران و شهروندان نوعدوست در پست های بازرسی، غربالگری و تب سنجی و دوخت ماسک نیز استفاده می شود.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: علاقه‌مندان می توانند برای شرکت در این طرح با مراجعه به سامانه http://HelalaHealth. ir  نام نویسی کنند.
میرزایی از دواطلبان برای ارائه خدمات داوطلبانه در جمعیت هلال احمر استان زنجان برای مهار ویروس کرونا خواست؛ با حوصله و با تکمیل دقیق سوالات، ما را در این مسیر یاری کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =