استقبال همدانی‌ها از فروشگاه‌های اینترنتی

همدان- ایرنا - معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از فعالیت ۱۴۶ فروشگاه اینترنتی در استان خبر داد و گفت: شیوع کرونا سبک خرید مردم را تغییر داده و این روزها استقبال مردم از خریدهای اینترنتی بیشتر شده‌ است.

مجید زرین دلاور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فروشگاه های اینترنتی با مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت در حال فعالیت و خدمات رسانی به مردم هستند.

وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که اصناف نمی‌توانند به صورت حضوری به مردم خدمت رسانی کنند باید به سمت خدمات غیر حضوری هدایت شوند.

زرین دلاور با اشاره به مزایای خرید اینترنتی گفت: خانواده ها بدون دغدغه و نگرانی می توانند علاوه بر صرفه جویی در وقت از تنوع محصولات این فروشگاه ها نیز بهره مند شوند. 

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: شیوع بیماری کرونا و استمرار در خانه ماندن مردم موجب تغییر سبک زندگی شده و به ناچار باید این تغییرات را پذیرفته و به سمت شرایط ایمن برای حفظ سلامتی باشیم.

شهر همدان دارای ۳۰ هزار واحد صنفی است که طبق دستورالعمل های صادرشده به غیر از واحدهای صنفی تامین کننده مایحتاج روزمره و ضروری تمام اصناف تعطیل هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =