۱۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۶
کد خبرنگار: 2219
کد خبر: 83734223
۲ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

جاده تفرج‌گاه‌های باغ‌ملک مسدود شد

اهواز - ایرنا - فرماندار باغ‌ملک گفت: جاده‌های منتهی به مناطق گردشگری و تفرجگاه‌های شهرستان باغ‌ملک مسدود و ترددی در آنها انجام نمی‌شود.

محمد نجاتی‌پور روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر اجرای دقیق طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به منظور قطع زنجیره ویروس خطرناک کرونا بیان کرد:روند افزایش نمونه‌های مثبت تست کرونای همشهریان نگران کننده است، لذا از همه مردم می‌خواهیم نسبت به رعایت نکات ایمنی و خودمراقبتی اقدام کنند.

وی از ممنوعیت برگزاری آیین سیزده به در امسال سخن گفت و ادامه داد: برای جلوگیری از تردد همشهریان در روز طبیعت و ایام تعطیلات، تمام راه‌های ورود و خروج شهرهای باغ‌ملک، قلعه‌تل ،صیدون، میداود و مناطق گردشگری و زیارتی، مناظر طبیعی، حاشیه رودخانه ها، پارک ها مسدود شده یا در حال مسدود شدن است.

رییس ستاد مبارزه با کرونای باغ‌ملک گفت: تمام ورودی و خروجی‌های شهر باغ‌ملک در مقطع پل ارغوانی محله چرخاب و مقطع پل شهید کریمی پس از کوی منجنیق و منتهی الیه منطقه بالا به سمت ابوالعباس (کنار منبع آب) مسدود می‌شود؛ در کوی رستم آباد با رایزنی اهالی، تمام مغازه‌ها تعطیل شده ولی به دلیل عبور جاده خوزستان به اصفهان از درون این محله و نبود امکان مسدودی کامل، به کمک نیروهای محلی از هرگونه توقف خودروی عبوری و ورود آنها به داخل محله جلوگیری میشود.

وی افزود: ورودی و خروجی میداود در چیت انبه و سردشت و خروجی و ورودی صیدون در مدخل ورودی و منطقه تنگ چویل در مرز استان کهگیلویه و بویراحمد به طور کامل مسدود شده است.

نجاتی پور از مسدود شدن کامل مناطق مال‌آقا و تنگ‌کُرد به عنوان ۲ نقطه مهم گردشگری در باغملک خبر داد و بیان کرد: تمام راه‌های خاکی اطراف شهر قلعه تل که به مناظر طبیعی و زمین‌های کشاورزی منتهی می‌شود و جاده روستایی ناشلیل به تنگ کرد که به عنوان یک میانبر از ایذه به قلعه‌تل مورد استفاده قرار می‌گرفت به طور کامل بسته شده است.

وی افزود: مناطق گردشگری مختلف در سطح شهرستان باغ‌ملک مانند ابوالعباس (بلواس)، رباط، آرزو، مال اقا، تمبی، بیدستان، تنگ کرد، دلی، آسماری، پیرموسی و رود زرد کاید رفیع و غرب دریاچه سد جره در بخش مرکزی به صورت کامل به روی همشهریان و گردشگران بسته است. منطقه زیارتی و سیاحتی امامزاده عبداله و منگار در بخش صیدون و نیز منطقه گردشگری پوتو ، دهستان سرله و دشت گل و دشت انار و حاشیه شرقی دریاچه سد جره در بخش میداود به صورت کامل مسدود است‌.

نجاتی‌پور از مردم درخواست کرد که ۱۳ به در امسال از رفتن به دامان طبیعت صرف‌نظر کنند و باعث زحمت خود و دردسر و نگرانی عوامل بهداشتی، انتظامی و بسیج نشوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha