مردم سنقر و کلیایی همکاری خوبی در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی دارند

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار سنقر و کلیایی با اشاره به اجرای موفق طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در این شهرستان گفت: مردم این منطقه همکاری خوبی به منظور اجرای این طرح دارند.

محمدناصر معصومی زاده روز سه شنبه به ایرنا گفت: درراستای اجرایی شدن طرح فاصله گذاری اجتماعی در سنقر وکلیایی برای مقابله با بیماری کرونا، خوشبختانه رضایت و همکاری دستگاه های مختلف را تا این لحظه در پی داشته است.
وی اظهارداشت: موفقیت در چهارمین روز از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان نشان از درک و فهم دقیق مردم از شرایط و مسوولیت ها را دارد.
فرماندار سنقر و کلیایی ادامه داد: افرادی که دستورالعمل ها و توصیه های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا را رعایت نکنند،به علت رعایت نکردن حقوق شهروندی مرتکب تخلف شده و به خود و جامعه نیز ظلم می کنند.
 معصومی زاده بیان کرد: اقدامات خودجوش دهیاری ها و جوانان جهادگر برای پیشگیری از شیوع و مقابله با این بیماری شایسته تقدیر است.
وی گفت: امیدوارم مردم فهیم و قدرشناس سنقروکلیایی در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه علاوه بررعایت نکات بهداشتی در راستای طرح یادشده همکاری شایسته ای با نیروهای امنیتی و انتظامی شهرستان داشته باشند و برای حفظ سلامتی خود در منازل بمانند.
طرح فاصله گذاری اجتماعی براساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا از روز جمعه در سراسر کشور اجرا و در راستای آن‌فعالیت بسیاری از مشاغل متوقف و ورود افراد غیر بومی‌به شهر ممنوع شد.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با مثبت اعلام شدن تست هفت نفر آمار مبتلایان این استان به ۲۲۰ نفر رسید که ۲۸ نفر از آنان فوت کرده‌اند.

دکتر محمدابراهیم شکیبا روز دوشنبه ( ۱۱ فروردین) در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون یک هزار و ۱۶۸ بیمار مشکوک به کووید ۱۹ در بیمارستان های استان بستری شدند که یک هزار و ۱۲ نفر از آنان ترخیص شده اند و اکنون ۱۲۸ نفر بیمار حاد تنفسی در بیمارستان های استان بستری هستند.

سرخط اخبار استان‌ها