۱۲ فروردین ۱۳۹۹، ۱۲:۳۴
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 83734162
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

منتظر تصمیم اتحادیه جهانی برای رقابت های گزینشی المپیک هستیم

تهران- ایرنا- مربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره برنامه ملی پوشان گفت: منتظر تصمیم اتحادیه جهانی در مورد اعلام زمان رقابت های گزینشی المپیک هستیم تا برنامه های خود را نسبت به آن تدوین کنیم.

بهروز حضرتی پور مربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره وضعیت فرنگی کاران در راه المپیک افزود: تا قبل از اینکه المپیک به تعویق بیفتد، قرار بود، مسابقات کسب سهمیه در خردادماه امسال برگزار شود وبرنامه های فنی و تمرینی را متناسب با این مسابقات به کشتی گیران ارایه شد و با توجه به شیوع ویروس کرونا و لغو اردوها، ملی پوشان تمرینات خود را به صورت شخصی پیگیری می کردند.

وی گفت: روش کار این بود که با ایجاد گروه در فضای مجازی و ارائه تمرینات، هر یک از مربیان نیز چندین کشتی گیر را زیرنظر بگیرند و برنامه های تمرینی آنها را پیگیری کنند و پیگیری روند تمرینی علیرضا نجاتی، مهدی محسن نژاد، مهدی علیاری، پژمان پشتام و مهدی فلاح را نیز عهده دار شدم.

حضرتی پور تصریح کرد: با توجه به اینکه بازی های المپیک به مدت یکسال به تعویق افتاد، برنامه های فنی ما نیز تغییر پیدا کرد و منتظریم که اتحادیه جهانی کشتی در مورد زمان برگزاری رقابت های گزینشی تعیین تکلیف کند.

وی افزود: براساس هماهنگی با محمد بنا سرمربی تیم ملی، یک برنامه هفتگی برای کشتی گیران تعیین شد تا بتوانند آمادگی خود را حفظ کنند و در ادامه نیز با توجه به شرایطی که پیش خواهد آمد، تصمیم گیری خواهد شد.

مربی تیم ملی در مورد اینکه آیا تعویق المپیک به نفع کشتی فرنگی ایران است یا خیر گفت: شروع اردوهای خود را قبل از مسابقات جام جهانی برنامه ریزی کردیم، اما این رقابت ها لغو شد و به دلایلی برنامه ها عقب افتاد و یک مقدار از فازهای آماده سازی تمرینی را از دست دادیم.

به گفته وی، تعویق المپیک به فال نیک گرفته شد، زیرا زمان مناسبی را فراهم کرد به شرط آنکه شرایط مهیا شده و تمرینات اردویی شروع شود و این موضوع می تواند آثار خوبی در روند آماده سازی کشتی گیران جوان ما داشته باشد.

حضرتی پوردرمورد شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد:اکنون درمورد ویروس کرونا هیچ چیزی معلوم نیست و روند رو به رشد دارد و این موضوع بلاتکلیفی بوجود آورده است. چنانچه مردم رعایت کنند صددرصد می توان به نتیجه رسید. درحال حاضر از بین بردن کرونا در سایه همکاری و همدلی مردم به وجود می آید و در برخی از کشورها نیز نتیجه خوبی با این روش بدست آورده اند و در برخی از شهرهای ایران هم رعایت کردند و شرایط بهتر شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha