۱۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۲۸
کد خبرنگار: 2235
کد خبر: 83734160
۰ نفر

برچسب‌ها

اعمال محدودیت ترافیکی در کلیه راه های دسترسی به مناطق گردشگری رضوانشهر

رضوانشهر- ایرنا – فرماندار رضوانشهر گفت: در روز ۱۲ و ۱۳ فروردین با اعمال محدودیت شدید ترافیکی در جاده های مناطق گردشگری این شهرستان و برای در امان ماندن مردم از ویروس کرونا، اجازه ورود به این محورها به کسی داده نخواهد شد.

محمد مهدی مظفری روز سه شنبه در جلسه کارگروه امنیتی، انتظامی و امور حقوقی مقابله با بیماری کرونا در این شهرستان اظهار داشت: در راستای اجرای دقیق طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی، و برای در امان ماندن مردم از این ویروس کشنده جهانی، کلیه محورهای ورودی به سمت تفرجگاه ها مسدود شده است.

 وی ضمن اعلام محدودیت شدید ترافیکی و تردد در روز های ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه سال جاری افزود: از مردم عزیز و شریف رضوانشهر و پره سر می خواهم که نهایت همکاری را با شعار در خانه می مانیم، با عوامل اجرای این طرح بعمل آورند.

به گفته وی  محور های مسدود شده در این شهرستان عبارتند از، مسیر پونل به خلخال، رودبار سرا به سمت اورما ملال و امام زاده صالح، کلیه راه های دسترسی به سواحل دریا و کلیه راه های کوهستانی و جنگلی که تحت شدید محدودیت ترافیکی می باشند.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت، ۱۲۰ روستا و ۸۱۰ کیلومتر مربع وسعت جغرافیایی در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.   

 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =