پلمب یک باب مسافرخانه و رستوران در شهرستان خدابنده

زنجان - ایرنا- مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان گفت: در نتیجه بازدید مستمر ناظران ستاد اجرایی خدمات سفر این استان از تاسیسات گردشگری برای کنترل و مقابله با گسترش ویروس کرونا در ایام نوروز، یک مسافرخانه و رستوران در شهرستان خدابنده پلمب شد.

امیر ارجمند روز چهارشنبه به خبرنگاران اعلام کرد: این واحدها به صورت غیرمجاز و به‌رغم اطلاع‌رسانی، اقدام به پذیرش مسافر می‌کردند که با کمک دستگاه‌های نظارتی به مراجع قضایی معرفی و تا اطلاع ثانوی از ادامه فعالیت آن هاجلوگیری شد.

وی اظهار داشت: به منظور نظارت بر اجرای صحیح مصوبات ستاد استانی و رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، بازدید ناظران ستاد اجرایی خدمات سفر استان از نحوه فعالیت تاسیسات گردشگری  در تمامی شهرستان ها با جدیت و به صورت روزانه انجام می‌شود.

ارجمند با بیان اینکه واحدهای اقامتی و پذیرایی زنجان مجاز به ارائه خدمات به مسافران نمی باشند، گفت: در نوروز ۹۹ با تلاش کارشناسان نظارت اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان و همکاری دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط تا کنون بیش از ۳۰۰ بازدید از واحدهای گردشگری تحت پوشش صورت گرفته است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان گفت: بازدید بازرسان ستاد اجرایی خدمات سفر این استان از تاسیسات گردشگری و مراکز اقامتی و پذیرایی تا تاریخ ۱۵ فروردین به صورت مستمر ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =