تردد خودروهای درون شهری قزوین ۳۰ درصد کاهش یافت

قزوین - ایرنا - سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین از کاهش ۳۰ درصدی تردد خودروهای درون شهری قزوین در هفته دوم فرودین امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

شیما زرآبادی پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تاکید بر حذف ترددهای غیر ضروری، بیان کرد: در هفته اول فروردین امسال فقط ۱۷ درصد کاهش تردد داشتیم اما در هفته دوم با رعایت شهروندان فهیم قزوینی شاهد کاهش تقریبا دوبرابری تردد خودروها هستیم.
این مسوول با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی به منظور کنترل و کاهش ویروس کرونا در استان، گفت: طی امروز و فردا با توجه به در پیش بودن آیین ۱۳ بدر از شهروندان درخواست می‌شود با حذف ترددهای غیر ضروری و ماندن در خانه به سلامت خانواده خود و جامعه کمک کنند.
وی با اشاره به راه اندازی پویش در خانه بمانیم، افزود: این کمپین که از سوی اقشار مختلف جامعه در سطح کشور و استان راه اندازی شده است نقش موثری در کاهش تردد خودروها و شهروندان و قطع زنجیره انتقال ویروس دارد و امیدواریم تمامی همشهری‌های عزیز با پیوستن به این پویش، کمک کار دستگاه‌های اجرایی و بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا باشند.
تاکنون ۹۳۳ نفر در قزوین به ویروس کرونا مبتلا شده، ۶۱۲ نفر بهبود یافته و متاسفانه ۱۳۱ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =