۱۲ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۴۲
کد خبرنگار: 2233
کد خبر: 83733893
۵ نفر

برچسب‌ها

۱۳فروردین با خروج از خانه سلامتی جامعه را به در نکنیم

رشت _ ایرنا _ فرماندار شهرستان صومعه سرا با گرامیداشت روز جمهوری اسلامی گفت : حفظ سلامتی مردم در اولویت قرار دارد و عده ای حق ندارند در روز ۱۳ فروردین سلامتی جامعه و مردم را به در کنند .

سید جلال سید محمدی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: روز سیزده به در هیچ طبیعت‌گردی در صومعه سرا نخواهیم داشت و همه این محدودیت ها و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای حفظ سلامتی شهروندان است و نباید عده ای  با بی توجهی به محدودیت های اعلامی سلامت کل جامعه را به مخاطره بیاندازد.
وی از مسدود بودن ورودی های شهرستان خبر داد و افزود: صومعه سرا، گوراب زرمیخ و تولمشهر و ۲۰ روستای هدف گردشگری شهرستان در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و برای مقابله با شیوع ویروس کرونا مسدود است و ایجاد این محدودیتها از امروز ۱۲ لغایت ۱۵ فروردین در مناطق روستایی و هدف گردشگری ایجاد شده است.
وی در ادامه بابیان اینکه از مردم می خواهم که در این ایام از خانه خود خارج نشوند خاطرنشان کرد: تمامی روستاهای کوهپایه ای در بخش گوراب زرمیخ و جنگلی بخش مرکزی و تالابی بخش تولمات و حاشیه پارک ها و رودخانه های این شهرستان توسط نیروی انتظامی وسپاه با همکاری دهیاران مسدود بوده و از ورود ماشین و مسافر به روستاها جلوگیری و با خاطیان برخورد خواهد شد.
فرماندار صومعه سرا از مردم خواست محدودیتهای اعلام شده را بصورت جدی رعایت کرده و مسافران بخصوص غیر بومیان از حضور در این شهرستان  خودداری کنند.
شهرستان صومعه سرا با حدود ۱۳۰هزار نفر جمعیت سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =