ورود به تمام پارک‌های سنندج در روز طبیعت ممنوع است

سنندج - ایرنا - شهردار سنندج گفت: در راستای اجرای دستورالعمل کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا، ورودی تمام پارک‌ها و تفرجگاه‌های شهر مسدود شده و هیچ یک از پارک‌ها و بوستان‌ها در روز طبیعت میزبان شهروندان نیستند.

حشمت‌الله صیدی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا در اویل اسفند سال جاری در کشور باعث کنسل شدن بسیاری از برنامه‌های فرهنگی از جمله روز طبیعت شد لذا از عموم شهروندان تقاضامندیم از حضور در این اماکن خودداری کنند.

وی با بیان اینکه ورودی تمام پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر از هشتم فروردین امسال مسدود شده است، افزود: در راستای اجرای دستور العمل کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا، ورودی تمام پارک‌ها و تفرجگاه‌ها مسدود شده و هیچ یک از پارک‌های سطح شهر امسال میزبان شهروندان در روز طبیعت نخواهند بود.

شهردار سنندج اضافه کرد: براین اساس ورودی پارک‌های جنگلی آبیدر، نیشتمان وتوس نوذر و همچنین پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر با نصب نیوجرسی مسدود شده است.

وی با بیان اینکه تمام خروجی‌های سطح شهر در روز ۱۳ فروردین و همچنین ورودی تمام پارک‌ها مسدود است، یادآور شد: این طرح با هدف رعایت اصل فاصله‌گذاری اجتماعی، دوری از تجمعات و در راستای کنترل ویروس کرونا ضروری است.

صیدی از مردم و شهروندان سنندجی خواست در روز طبیعت با در خانه ماندن گام مهمی در جهت کاهش زنجیره انتقال و شکست ویروس کرونا بردارند.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =