مشکلی در تامین کالا در میادین میوه و تره بار پایتخت وجود ندارد

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به استقبال کم‌نظیر شهروندان از میادین میوه و تره بار در روزهای اخیر گفت: مشکلی در تامین کالا برای رفع نیاز شهروندان به مایحتاج وجود ندارد.

سعید راد عصر دوشنبه به خبرنگار ایرنا در خصوص علت شلوغی میادین میوه و تره بار تهران توضیح داد: با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ در کشور، امسال بسیاری از شهروندان به مسافرت نرفته و در خانه مانده‌اند که این امر موجب حضور بیشتر آنان در میادین میوه و تره بار در مقایسه با همین ایام در سال‌های گذشته شده است.

وی با بیان اینکه با توجه به تدابیر و تمهیداتی که پیش از آغاز سال نو اندیشیده بودیم، هیچ مشکلی در تامین ارزاق و مایحتاج مورد نیاز شهروندان وجود ندارد، افزود: با وجود استقبال گسترده شهروندان، موفق شده‌ایم کیفیت مطلوب و قیمت مناسب را به عنوان سیاست‌های راهبردی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران حفظ کنیم که این امر، موجب رضایتمندی بیش از ۷۱ درصدی شهروندان از عملکرد میادین میوه و تره بار شده است.

راد با تاکید بر اینکه حفظ سلامت شهروندان، همواره یکی از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران است، تاکید کرد: در این راستا، علاوه بر ضد عفونی کردن میادین و بازارهای میوه و تره بار و الزام بهره‌برداران و کارگران غرفه‌ها به استفاده از ماسک و دستکش، با دستگاه تب سنج لیزری به طور مستمر دمای بدن کارگران اندازه‌گیری می‌شود تا در برخورد احتمالی با افراد مشکوک، سریعاً به مراکز درمانی انتقال داده شوند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید براینکه کارکنان میادین و بازارهای میوه و تره بار، پیشاهنگان خدمت به شهروندان هستند، تصریح کرد: از عموم شهروندان خواهش می‌کنیم برای حفظ سلامتی خود و کارکنان میادین و بازارها، هنگام مراجعه به این مراکز اصول بهداشت فردی را رعایت نموده و از ماسک و دستکش استفاده کنند.

به گزارش ایرنا، بیش از ۲۴۰ میدان و بازار میوه و تره باز در پایتخت فعال است و به گفته مسئولان شهرداری، این میادین تنها روز چهارشنبه ۱۳ فروردین همزمان با روز طبیعت تعطیل است.

 همچنین از روز پنج‌شنبه ۱۴ فروردین، ساعت کار میادین و بازارهای میوه و تره بار به روال عادی خود باز می‌گردد و این مراکز روزهای شنبه تا پنج‌شنبه، صبح‌ها از ساعت ۸ تا ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۵ تا ۱۹ و روز جمعه از ساعت ۸ تا ۱۳ آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =