ورود شهروندان مشهد به بوستان‌ها در روز طبیعت ممنوع است

مشهد- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: به منظور حفظ سلامت شهروندان، ضمن اطلاع رسانی در قالب بنر و پوستر در ورودی بوستان‌های شهر مبنی بر ممنوعیت ورود به آنها، توسط نیروهای حفاظتی فضای سبز با همکاری نیروی انتظامی از ورود شهروندان به بوستان‌ها جلوگیری می‌شود.

مهدی یعقوبی روز دوشنبه در جریان بازدید از بوستان‌های شهر افزود: با شیوع ویروس کرونا به منظور حفظ سلامت مردم، دستورالعمل‌های لازم به مناطق ۱۳ گانه شهرداری مبنی بر تعطیلی تمام وسایل بازی، آبخوری‌ها و دستگاه‌های بدنسازی سطح شهر ابلاغ شد.
وی ادامه داد: با تشدید شیوع این بیماری، اطلاعیه تعطیلی کامل تمامی بوستان‌های سطح شهر تا اطلاع ثانوی صادر و از ورود همشهریان به بوستان‌ها جلوگیری می‌شود.
وی گفت: با نزدیک شدن به روز طبیعت و افزایش احتمال حضور شهروندان در بوستان‌های شهری، تمهیدات ویژه‌ای در قالب دستورالعمل به تمامی مناطق ارسال شده که برمبنای  آن با اقدامات پیشگیرانه بیشتری نسبت به گذشته، ممنوعیت ورود شهروندان به بوستان‌ها اعمال می‌شود.
یعقوبی افزود: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته بیش از ۶۰۰  نیروی حفاظتی در بوستان‌ها با همکاری نیروی انتظامی مشهد در سه نوبت کاری از ساعت ۶ صبح روز سیزدهم فروردین ماه به طور کامل در حالت آماده باش قرار دارند و از هر گونه ورود به بوستان‌های شهر جلوگیری خواهد شد.
وی از شهروندان خواست توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند و از برنامه‌ریزی برای خروج از منزل و حضور در بوستان‌ها در روز طبیعت خودداری کنند.
طبق اعلام پلیس راهور خراسان رضوی، تردد خودروها از ساعت پنج بامداد تا ۲۴ روز سیزدهم فروردین ماه در سراسر استان از در خانه برای شهروندان ممنوع خواهد بود و خودروهای رانندگان متخلف به مدت یک ماه توقیف و این رانندگان پنج میلیون ریال جریمه می‌شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha