نخست وزیر رژیم صهیونیستی خود را قرنطینه کرد

تهران - ایرنا - به دنبال اخبار منتشره درباره احتمال ابتلای «بنیامین نتانیاهو» به «ویروس کرونا»، دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) اعلام کرد که نتانیاهو تا زمان اعلام نتیجه تست کرونا، خود را در خانه قرنطینه کرده است.

به گزارش شبکه خبری «الجزیره»،‌ دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نتانیاهو و گروه کاری او همگی تست کرونا داده‌اند و تا زمان اعلام نتیجه آن، خود را در خانه قرنطینه کرده‌اند.

خبرها حاکیت از احتمال ابتلای نتانیاهو به ویروس کرونا دارد.

«ریوکا پالوخ» مشاور نخست وزیر رژیم صهیونیستی در امور ارتدوکس‌های افراطی که پنجشنبه گذشته با نتانیاهو دیدار کرده بود، به ویروس کرونا مبتلا شده است.

یک منبع آگاه در دفتر نتانیاهو به شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: طبق دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، نتانیاهو و دیگر مشاوران یا قانونگذاران احتمالا به مدت ۲ هفته وارد قرنطینه شوند.

طبق مقرراتی که کابینه رژیم صهیونیستی وضع کرده است، تجمع بیش از ۱۰ نفر در یک مکان سر بسته ممنوع است و افراد باید فاصله خود را با دیگران ۲ متر حفظ کنند.

براساس آخرین آمار تارنمای «ورلدومترز»، ۴ هزار و ۲۴۷ نفر در فلسطین اشغالی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۱۵ نفر تاکنون جان باخته اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =