مراسم گرامیداشت ۱۲ فروردین استان تهران به صورت مجازی برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و اجرای دستورالعمل طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، تمامی مراسمات گرامیداشت روز ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

حجت الاسلام سید محسن محمودی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با گرامیداشت روز جمهوری اسلامی گفت: فروردین نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است، روزی که ملت ایران اسلامی با رأی قاطع خود نظام اسلامی مبتنی بر نظریه ولایت فقیه را برگزید و بر حکومت طاغوت خط بطلان کشید.  

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ملت ایران باعث شد تا ملت های تحت سلطه استکبار از خواب غلفت بیدار شده و آسایش را از سران کفر و نفاق سلب کنند.

محمودی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و دستورالعمل‌های مربوط به طرح فاصله‌گذاری اجتماع، هماهنگی‌های لازم با رؤسا یا رابطین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در شهرستان‌های استان تهران انجام شده و راهکارهای پیشنهادی برگزاری مراسم  ۱۲ فروردین در فضای مجازی ارائه شده است.

امام جمعه موقت ورامین افزود: با توجه به عدم برگزاری مراسم ۱۲ فروردین در سطح کشور، مراسم مجازی گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: تبلیغات محیطی و شهری به مناسبت روز جمهوری اسلامی، نصب ریسه و پرچم جمهوری اسلامی در میادین و معابر شهری در ایام الله ۱۲ فروردین و استفاده از فرصت فضای مجازی برای انتشار مطالب مفید با موضوع ۱۲ فروردین به منظور آگاهی بخشی به مخاطبان و تبریک چهل و یکمین سالگرد تثبیت نظام اسلامی از دیگر برنامه‌هایی است که در این ایام انجام شده است.

روز ۱۲ فروردین در تقویم ایران، روز جمهوری اسلامی نامگذاری شده است، مردم ایران در دوازدهم فروردین سال ۵۸ با رأی ۹۸.۲ درصدی، به استقرار نظام جمهوری اسلامی در کشور آری گفتند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =