اکبرپور: خوشحال هستم که استقلال مدیرعامل خود را شناخت

تهران- ایرنا- سرمربی تیم نوجوانان استقلال گفت: استقلال مدت زیادی را در بلاتکلیفی بود و با انتخاب سعادتمند به عنوان مدیرعامل، از این وضعیت خارج شد و من از این موضوع خوشحال هستم.

«علیرضا اکبرپور» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در مورد انتصاب «احمد سعادتمند» به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال،  اظهار داشت: خوشحال هستم که استقلال مدیر خود را شناخت چرا که مدت زیادی بود که استقلال مدیرعامل نداشت و این موضوع مشکلات زیادی برای تیم به وجود آورده بود. سعادتمند در گذشته عضو هیات مدیره باشگاه بوده است و امیدوارم با تجاربی که در حوزه مدیریت دارد، بتواند به مشکلات متعدد استقلال رسیدگی کند.

وی افزود: هواداران استقلال منتظر هستند تا مدیرعامل باشگاه مشکلات را برطرف کند و به بدهی‌ها رسیدگی شود تا استقلال دچار محرومیت‌های سنگین فیفا نشود. امیدوار هستم سعادتمند این شرایط را مدیریت کند و استقلال را از این بحران عبور دهد.

اکبرپور در مورد حرف‌های «فرهاد مجیدی» مبنی بر اینکه مدیرعامل استقلال باید مدیری پولدار باشد نیز تصریح کرد: بیشترین مشکل استقلال، مشکل مالی بوده و همه کاستی‌های تیم از این موضوع است. به نظر من مدیر تیم باید در ابتدا مشکلات مالی را حل کند حالا مدیرعامل می‌تواند یا پولدار باشد و یا از طریق ارتباطات خود برای باشگاه، منابع مالی تامین کند.  

وزیر ورزش و جوانان امروز دوشنبه ۱۱ فروردین در حکمی «احمد سعادتمند» را به عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزش استقلال منصوب کرد.    

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =