حضور در بوستان‌ها و تفرجگاه‌های فارس  برای مقابله با شیوع کرونا ممنوع شد

شیراز-ایرنا-فرمانده انتظامی استان فارس گفت:روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین (روز طبیعت) حضور در مناطق تفریحی،تفرجگاه ها، بوستان ها و پارک های سراسر این استان با هدف مقابله با ویروس کرونا ممنوع است.

سردار سرتیپ دوم رهام بخش حبیبی دوشنبه در این باره اظهار داشت: همه راه‌های ارتباطی منتهی به تفرجگاه ها، پارک ها و مراکز تفریحی استان مسدود است و این مسیرها با استقرار نیروهای انتظامی کنترل می شود.

وی با بیان اینکه عوامل انتظامی از ورود مردم و خودروهای آنان به تفرجگاه ها جلوگیری خواهند کرد،افزود: نیروی انتظامی مانند سایر دستگاه ها در کنار کادر پزشکی و درمانی برای شکست ویروس کرونا فعالیت های خود را انجام می دهد.

فرمانده انتظامی استان فارس بر مشارکت و همراهی مردم با نیروی انتظامی تأکید کرد و گفت: بدون همکاری مردم،قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا امکان پذیر نیست و همه باید در این زمینه همراهی و هماهنگی لازم را داشته باشند.

حبیبی اضافه کرد: پلیس برابر قانون و همچنین در قالب اجرای تدابیر ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا با کسانی که به این ممنوعیت ها بی‌توجه باشند برخورد قانونی می کند و ضمن اعمال قانون به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان، خودرو این افراد را نیز به مدت یک ماه در پارکینگ متوقف خواهد کرد.

وی به شهروندان توصیه کرد: با ماندن در خانه ضمن حفظ سلامتی،سهم خود را در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا ایفا کنند و پلیس را در اجرای این ماموریت یاری رسانند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha