پاشازاده: «سعادتمند» انتخاب هوشمندانه‌ وزارت ورزش و جوانان است

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: «احمد سعادتمند» از مدیران موفق ورزش است و به اعتقاد من انتخاب وی، انتخاب هوشمندانه وزارت ورزش و جوانان است.

«مهدی پاشازاده» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در مورد انتصاب سعادتمند به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال، اظهار داشت: در ابتدا به وی تبریک می‌گویم و خوشحال هستم که استقلال با انتخاب مدیرعامل، بعد از مدت‌ها از بلاتکلیفی خارج شد. امیدوارم سعادتمند بتواند در کار خود موفق باشد و استقلال را از وضعیت کنونی نجات دهد.

وی درباره مدیرعامل جدید استقلال افزود: سعادتمند مدیر موفق و توانمندی در ورزش بوده است و کارنامه خوبی دارد و به اعتقاد من انتخاب وی به عنوان مدیر عامل باشگاه استقلال، انتخابی هوشمندانه از طرف وزارت ورزش وجوانان است.

پاشازاده در مورد حرفهای «فرهاد مجیدی» مبنی بر اینکه مدیرعامل استقلال باید مدیری پولدار باشد، گفت: هر کسی نظر خودش را دارد و به نظر من مدیرعامل باید مدیریت خوبی داشته باشد و بتواند منابع مالی‌برای باشگاه پیدا کند و هزینه‌ها و بدهی‌های باشگاه را بپردازد. استقلال نیاز به مدیر واقعی دارد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد پیش‌بینی خود از عملکرد سعادتمند در استقلال، تصریح کرد: موفقیت سعادتمند به خود او بستگی دارد. باشگاه استقلال با همه جا فرق دارد و کسانی باید به این باشگاه بیایند که دلشان برای این تیم بسوزد نه اینکه استقلال را نردبان پیشرفت خود قرار دهند. اگر سعادتمند انتخاب‌های خوبی داشته باشد و وزارت ورزش و جوانان هم از وی حمایت کند به طور قطع می‌تواند در استقلال موفق شود و وضعیت استقلال را سامان دهد. 

وزیر ورزش و جوانان امروز دوشنبه 11 فروردین در حکمی «احمد سعادتمند» را به عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزش استقلال منصوب کرد.   

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =