۱۱ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۲
کد خبرنگار: 2222
کد خبر: 83732434
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

جهش تولید موتور محرکه برای حوزه صنعت و کشاورزی  است

خرم آباد - ایرنا - استاد دانشگاه الیگودرز گفت:نامگذاری سال جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب موتور محرکی برای بخش کشاورزی و صنعت در ایران خواهد بود.

محمدرضا رضایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: انتخاب پیاپی شعارهای سال با محوریت مسائل اقتصادی نشان می دهد اقتصاد موضوع حساس و مهمی در کشور است و این تکلیف را برای همگان ایجاد کرده که در راستای ایجاد تحول در مسائل اقتصادی گام بردارند.

وی با اشاره به این موضوع که فضای کسب و کار در این کشور وضعیت مناسبی ندارد ، یادآور شد: علاوه بر اینکه مدیران صنعتی به لحاظ آموزش  باید مورد توجه قرار گیرند تا بهره وری افزایش یابد، بایستی ارتباط صنعت و دانشگاه برقرار شود به طوریکه اگر شیوه تدریس کاربردی باشد می تواند مشکلات بخش اقتصادی را حل کند.

وی تصریح کرد: متاسفانه در پاره ای از موارد فرهنگ کار در جامعه مترادف با رفاه طلبی و پشت میز نشینی است که باید این مورد اصلاح شود.

این استاد دانشگاه گفت: حمایت از تولیدات داخلی و آماده سازی بستر برای تولیدکنندگان می تواند گام اول برای تحقق شعار جهش تولید باشد.

وی همچنین گفت:مسوولان آموزش عالی به یک جمع بندی درباره ایده پردازی درحوزه دانشگاه باید برسند چرا که این امر  اولویت اول در برنامه ریزی تحقق شعار سال است.

۲۲۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =