ترخیص ۱۷ بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستان تکاب

مهاباد- ایرنا- فرماندار تکاب با اشاره به شناسایی ۲۰ بیمار مبتلا به کرونا در این شهرستان گفت: از این تعداد ۱۷ نفر ترخیص شده و تنها سه بیمار در بیمارستان بستری هستند.

محمود زمانی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه ۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا هم‌اینک در بیمارستان شهدا تکاب بستری شده‌اند، افزود: با مثبت اعلام شدن نتیجه آزمایش این ۲ نفر تعداد بیماران مبتلا به کرونا در این شهرستان به ۲۰ نفر افزایش‌یافت.

وی اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته پنج نفر مشکوک به بیماری کرونا در تکاب شناسایی شدند که از این تعداد جواب آزمایش ۲ نفر مثبت بود.

 وی بیان کرد: تاکنون از ۱۰۶ مورد مشکوک ابتلا به بیماری کرونا در تکاب نتیجه آزمایش ۸۳ نفر منفی بوده، تست کرونا ۲۰ بیمار مثبت شده و نتیجه آزمایش سه نفر بیمار نیز در حال بررسی است.

فرماندار تکاب با اشاره به اینکه هیچ فردی بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در این شهرستان فوت نکرده‌است، بیان کرد: در ۱۰ روز گذشته تنها سه بیمار مبتلا به کرونا در این شهرستان شناسایی شده و تست کرونای بقیه بیماران مشکوک به ابتلا به این بیماری در این مدت منفی گزارش شده‌ است.

«زمانی» با اشاره به پایش مستمر وضعیت سلامت بیماران بهبود یافته از سوی کارشناسان شبکه بهداشت و درمان تکاب ادامه داد: جهت رسیدگی به وضع معیشتی و تامین اقلام خوراکی و بهداشتی مورد نیاز بهبودیافتگان و بیماران ترخیص شده از بیمارستان و خانواده‌های آنان، کمیته حمایتی در ستاد پیشگیری از شیوع کرونا در این شهرستان تشکیل شده‌ است.

به گزارش ایرنا ۶۴۸ نفر در آذربایجان‌غربی به بیماری کرونا مبتلا شده و تاکنون ۵۳ نفر فوت کرده‌اند.

سهم آذربایجان‌غربی از مبتلایان کشوری ۱.۷ درصد و فوت شدگان ناشی از بیماری کرونا در کشور ۲ درصد است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =