۱۱ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۵۳
کد خبرنگار: 2146
کد خبر: 83732362
۰ نفر

برچسب‌ها

۶ راه فرعی دسترسی به ثلاث‌باباجانی مسدود شد

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار ثلاث باباجانی از مسدود شدن تمام راه‌های فرعی منتهی به این شهرستان خبر داد و گفت: ساکنان بومی فقط می‌توانند از گلوگاه شهید «علیزاده قلقله» وارد شوند.

یدالله شکری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بنابه‌تصمیم ستاد مقابله با کرونا شهرستان و در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، تمام مبادی فرعی منتهی به شهرستان در محورهای هلول، دالاهو، شلمه جار، قمان، کیله سفید و سدآزادی مسدود و تردد از آنها غیرممکن است.
وی اضافه کرد: برای ورود به شهرستان تنها در ۲ ورودی گلوگاه شهید علیزاده قلقله و پل داری زنگنه تردد امکان پذیر است که ترددهای این مسیرها نیز با جدیت کنترل می شود.
فرماندار ثلاث باباجانی هدف از اجرای این طرح ها را جلوگیری از ورود افرادغیربومی عنوان کرد و گفت: نیروهای مستقر در گلوگاه ها از جمله نیروی های انتظامی، بسیج، هلال احمر، شبکه بهداشت، ثبت احوال و نیروهای مردمی فقط به خودروها و افراد بومی اجازه عبور و مرور خواهند داد.
شکری اظهارداشت: هرگونه کم کاری در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی پذیرفتنی نیست و دستگاه ها براساس مصوبات ستاد باید به وظایف خود عمل کنند.
وی از همکاری و همدلی مردم شهرستان ثلاث باباجانی در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.
شهرستان ثلاث باباجانی حدود ۳۶ هزار نفر جمعیت دارد و دارای سه بخش مرکزی، ازگله و زمکان با ۲۰۹ روستا است که ۱۶۷ روستای آن دارای سکنه است. 

به گزارش ایرنا، براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تاکنون ۲۰۷ نفر در این استان به بیماری کرونا مبتلا شده اند که ۲۶ نفر از آنان جان خود را از دست دادند.

از ابتدای شناسایی ویروس کرونا تاکنون ۳۵ هزار و ۴۰۸ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که در مجموع ۲ هزارو ۵۱۷ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده‌ و ۱۱ هزار و ۶۷۹ مورد از ابتدا تاکنون بهبود یافته‌اند.

ویروس کرونا از اوایل دی ماه در «ووهان» واقع در استان «هوبی» چین پدیدار و با گسترش به اکثر کشورها به یک بحران جهانی تبدیل شده است.


سرخط اخبار استان‌ها