جا به جایی مسافر با قطار به مشهد به صفر رسید

مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت:طی روز گذشته ورود یا خروج هیچ قطاری در راه‌آهن مشهد ثبت نشده است.

محمد صادق براتی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی روز نهم فروردین ماه جاری هیچ قطار خروجی یا ورودی از راه‌آهن مشهد حرکت نداشته و میزان کاهش در این بخش نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۰۰ درصد است.

وی اضافه کرد: در این روز ۱۲ پرواز ورودی با هزار و ۲۸۶ مسافر وارد مشهد شده‌اند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۸۹ درصد کاهش دارد.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: روز نهم فروردین ماه در بخش حمل و نقل عمومی جاده‌ای نیز ۳۳ سفر با ۳۶۲ مسافر ورودی به مشهد ثبت شده که نسبت به مدت مشابه پارسال ۹۷ درصد کاهش دارد و ۵۵ سفر نیز با هزار و ۶۳۲ مسافر خروجی از این شهر به ثبت رسیده است.

براتی افزود: طی روز گذشته ۴۱ هزار و ۵۹۳ دستگاه خودروی شخصی با ۱۰۳ هزار و ۹۸۲ مسافر وارد مشهد و ۴۱ هزار و ۸۲۳ خودرو با ۱۰۴ هزار و ۵۵۷ مسافر نیز از مشهد خارج شده‌ است.

وی با بیان این که میزان ورود مسافر به مشهد در مقایسه با مدت مشابه پارسال حدود۵۸ درصد کاهش دارد ادامه داد: خودروهای دارای پلاک داخل استان و مشهد از این آمار تفکیک نشده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =