جانبازان نماد جوانمردی و وفاداری به اسلام و ایران هستند

تهران-ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور پیامی، جانبازان را نماد جوانمردی و وفاداری به اسلام و ایران دانست.

به گزارش روز یکشنبه مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، سعید رضا عاملی در پیامی نوشت: تقارن زیبا و با معنای میلاد مسعود حضرت سیدالشهداء حسین بن علی (ع) و حضرت ابالفضل العباس (ع) که به زیبایی روز پاسدار و روز جانباز نام گرفته است را صمیمانه و خاضعانه به همه پاسداران عزیز و جانبازان سرفراز تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
در ادامه پیام عاملی آمده است: پاسداران عزیز که در صف مقدم دفاع از عزت ایران اسلامی هستند، در طول این چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی نشان دادند در تمام عرصه‌ها و سنگرها پشتوانه اصلی امنیت و ایمنی ایران اسلامی هستند.

در بخش دیگری از پیام دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی آمده است: باید اذعان داشت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فقط یک نیروی نظامی تامین کننده سلامت و امنیت جامعه در مقابل تهاجم دشمنان مردم و ملت های مظلوم منطقه و جهان نیست، سپاه و نیروهای فداکار مدافع اسلام پشتوانه استقرار نظام اسلامی و دست یافتن به تمدن نوین اسلامی، یار و یاور ملت شریف ایران در همه مشکلات و تنگناهای زندگی اعم از حوادث طبیعی مثل سیل و زلزله و یا حوادت مدیریت شده مثل جنگ و یا شرایط حاد مثل فراگیری ویروس کرونا هستند.

عاملی در این پیام تاکید کرده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، نهاد انقلاب و حمایت از صلح و آرامش ملت شریف ایران هستند.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی می افزاید: جانبازان بزرگوار نیز نشان عمق این ایثار، از خود گذشتگی، جوانمردی و وفاداری به اسلام و ایران هستند و حقی بزرگ بر گردن همه ملت شریف ایران دارند؛ خوشبختانه دولت و مردم عزیز ما  قدرشناس زحمات و مجاهدات های الهی آنها هستند.
در بخش پایانی پیام وی آمده است: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره پاسدار شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی و عرض ارادت به همه جانبازان عزیز به ویژه مقام معظم رهبری، دوام توفیقات الهی برای همه پاسداران و جانبازان را مسألت دارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =