۱۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۴۰
کد خبرنگار: 2493
کد خبر: 83731701
۱ نفر

برچسب‌ها

برگزاری مسابقه «نقاشی از ما قصه از شما»

تهران- ایرنا- مسابقه بزرگ «نقاشی از ما قصه از شما» برای کودکان ۵ تا ۱۲ سال به همت فرهنگسرای گلستان برگزار می شود.

مسابقه بزرگ «نقاشی از ما قصه از شما» به پاس قدردانی از زحمات دکترها، پرستاران و کادر درمانی با هدف ایجاد سرگرمی و نشاط برای کودکان  ۵ تا ۱۲ سال به همت فرهنگسرای گلستان برگزار می شود.

برای شرکت در مسابقه «نقاشی از ما قصه از شما» کودکان با توجه به هفت تصویر می توانند با شخصیت پردازی، تخیل و حتی اضافه کردن شخصیت های دیگر به تصاویر داستان بنویسند و داستان خود را به صورت مکتوب یا صوتی در فضای مجازی از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۰۲۵۸۰۰۳۸۸ ارسال کنند.

این مسابقه به پاس قدردانی از زحمات کادر درمانی که شاید روزهای زیادی را مجبور به دوری از خانواده و فرزندان خود شدند با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای نشاط و سرگرمی کودکان در روزهایی که برای شکست کرونا قرارشده در خانه بمانند، طراحی و برنامه ریزی شده است.

«چار دیواری» از دیگر خدمات فرهنگی فرهنگسرای گلستان است که با هدف «شکست کرونا» با شعار در خانه بمانیم با ویژه برنامه های مسابقه «بازی های خانگی و بومی شهرهای ایران»، «دوریختنی های دوست داشتنی» با آموزش کاردستی های خلاقانه، «مسابقه عکاسی در کنار خانواده» با موضوع آشپزی، نظافت و بهداشت فردی و عمومی، باغبانی با محتوای آموزشی، سرگرمی، نشاط با جوایز ارزنده از طریق فضای مجازی به همت این فرهنگسرا در حال برگزاری است.

شهروندان می توانند تا پایان فروردین ماه از طریق سایت فرهنگسرای گلستان از برنامه ها ی این فرهنگسرا مطلع شوند و برای شرکت در مسابقات آثار خود را ارسال کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =