راه‌اندازی بیمارستان موقت ۶۰ تختخوابی در عجب‌شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب‌شیر از راه‌اندازی بیمارستان موقت ۶۰ تختخوابی برای پذیرش بیماران کرونایی در این شهرستان خبرداد.

عادل اصغرپور روز یک‌شنبه در بازدید از این بیمارستان افزود: با تصویب ستاد مقابله با ویروس کرونای شهرستان و همکاری فرماندهی پادگان ۰۳ شهید برخورداری، اداره ورزش و جوانان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، این بیمارستان راه‌اندازی و آماده ارایه خدمات به بیماران کرونایی شد.  

ویر با اشاره به اینکه ظرفیت این بیمارستان ۶۰ تختی است افزود: این بیمارستان از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تجهیز شده است.

اصغرپور همچنین از راه اندازی نقاهتگاهی  در کنار این بیمارستان خبرداد و افزود: در این نقاهتگاه افرادی که مشکوک و یا مبتلا به ویروس کرونا هستند به همراه خانواده پذیرش و درمان می شوند.

وی گفت: بیمارستان موقت و تقاهتگاه در راستای قطع زنجیره انتقال این ویروس راه اندازی شده و در صورتیکه بیمارستان امام خمینی شهرستان جوابگوی مراجعه کنندگان نباشد به عنوان ذخیره وارد چرخه درمان خواهند شد.

۱۸ نفر در عجب شیر به کرونا مبتلا هستند که از این تعداد ۳ نفر فوت شده اند.

عجب شیر با ۷۱ هزار جمعیت در ۹۸ کیلومتری جنوب غرب تبریز واقع است و از هر ۱۰ هزار نفر در این شهرستان ۲.۵۳ نفر به کرونا مبتلا هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =